Pociąg dla dzieci

Pociąg dla dzieci - jest to urządzenie całkowicie bezobsługowe, nowość na polskim rynku spełniające rygorystyczne wymagania TUV. Pociąg wraz z torami zajmuje od 6m² (2m x 3m) do 18m² (3m x 6m). Wymaga podłączenia do elektryczności, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci podnosząc atrakcyjność miejsca w którym jest instalowane.

Z pociągu może skorzystać do 2 dzieci. Czas zabawy wynosi od 2 do 6 minut, i kosztuje odpowiednio 2zł i 5zł. Wewnątrz torów montujemy zmienianą co jakiś czas dodatkową ekspozycję. Pociąg posiada zabezpieczenia zatrzymujące urządzenie w przypadku pojawienia się osoby w pobliżu jego działania. Dodatkowo możemy zamontować ogrodzenie wokół pociągu.
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »
POWIĘKSZ OBRAZEK »

Zobacz film demonstrujący działanie pociągu »

Tramwaj dla dzieci

Nasze najnowsze urządzenie spełniające wszystkie normy europejskie, ulubione przez dzieci.
Zajmuje tylko 4m² - a dokładnie 0,8m x 4,5m, stworzone specjalnie pod lokalizacje o małej powierzchni. Porusza się po torach do przodu a następnie do tyłu. Czas działania od 2 do 6 minut.


Bujaki i karuzela

Bujaki – znane urządzenia rozrywkowe dla dzieci. Wymagają podłączenia do prądu. Zajmują od 1m² do 1,5m². Wszystkie bujaki są produkcji europejskiej, posiadają wymagane certyfikaty.

Oferujemy kilkanaście modeli - w tym najbardziej popularne jak helikopter, samolot, F1, policja, samochód sportowy. Dodatkowo nasza została wzbogacona o karuzelę.

Zobacz więcej zdjęć»

Obecnie oferujemy zintegrowany plac zabaw dla dzieci, w skład którego wchodzi pociąg, bujaki oraz karuzela.

Przykładowy plac zabaw poniżej.

O vivendo.pl

Firma Vivendo powstała wiosną 2007 roku stawiając swoje pierwsze kroki w bulk vending'u czyli sprzedaży z automatów wrzutowych zabawek i gum do żucia.
Stopniowo rozszerzamy naszą działalność aby w roku 2009 osiągnąć ilość ponad kilkaset lokalizacji, operując na terenie południowej, zachodniej i centralnej części Polski.

Miejsce gdzie można znaleźć automaty Vivendo to niewielkie sklepy aż po Hipermarkety Tesco, Carrefour oraz Galerie Handlowe.

Automaty Vivendo zajmują niewielką powierzchnię od 0,15m² w małych lokalizacjach do 1m² w lokalizacjach typu Hipermarket, Centra Handlowe. Przykładamy szczególną uwagę na dopasowanie naszych automatów do oferowanej powierzchni oraz wystroju wnętrz. Posiadamy nowoczesne automaty wiodących producentów, dzięki czemu są bardzo estetyczne i przyciągające uwagę.

Zabawki - skupiamy się przede wszystkim na różnorodności, estetyce i bezpieczeństwu naszych małych klientów. Wszystkie zabawki spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Opieramy się na niedrogich zabawkach jak np. piłki kauczukowe, biżuteria dla dzieci po zabawki licencjonowane bardzo znane i lubiane przez dzieci i młodzież

Bujaki, pociąg dla dzieci - niedawno rozszerzyliśmy naszą ofertę o bujaki oraz nowość na rynku pociąg dla dzieci. Wszystkie urządzenia są produkcji europejskiej i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Zapraszamy na naszą stronę www.vivendo.pl.

Kontakt z Vivendo: tel: +48 501 015 616 lub +48 32 781 91 06
ul. Kościuszki 227, 40-700 Katowice
poniedziałek-piątek w godzinach 9:00 - 17:00